Data e publikimit: 17-04-2012 15:58:26 | Emri: Alban | Vendndodhja: Kosovë | Vendi: Prishtine Ndue Perlleshi | 4085 herë e shfaqur |

Shitet ose Leshohet me Qera Shtepija e Re ne Prishtine ne lagjen Bregu i Diellit te Banesat e Kuqe afer postes dhe Rruges se re esht e rregulluar dhe e gatshme per banim, shtepija ka 3 kate + nenkulm, oborr te rregulluar, te instaluar nxemjen qendrore,lidhje interneti dhe telefonit dhe TV Kabllovikut, shtepia qe nga themeli esht punuar dhe e Izoluar dhe fasaduar me kualitet te lart dhe shum te fort, esht lagje e re dhe nder lagjet e mira ne Prishtine, Shtepija esht e pershtatshme edhe per Qira dhenje, per ndonje organizat te huaj ose edhe per zyre afariste etj... Per me shum na kontaktoni 044240419 ose ne E-mail
Shtepija shum shpejt dot ket dalje edhe te Posta e Vogel ( Oaza )ne Bregun e Diellit Rruga e Re te Qerdhja, Qerdhen e femijeve dhe shkollen e ka afer.
Shtepija ka:

2 sallona me 2 kuzhina
5 dhoma gjumi
3 banjo
Nen kulm Hapsir e shfrytzume e madhe dhe e lart me dritare dhe ballkon E ka Rrymen Ujet dhe kanalizimin e instaluar mundet mu ba edhe nje kat nen kulm 3+1. Kater kateshe
4 Ballkona
Oborr te rregulluar ne te dy antet dhe ka pem te mbjellura dhe muri te gjall, dhe ne mes esht pjesa e shtruar ne Kocka per vetura ku i zen deri ne 4 Vetura...


Qmimi me marrveshje 044240419


Kontakto Alban: Shtëpi në Shitje(Qera) Bregu i Diellit Lagjen e Re Prishtine

Telefoni: 044240419

Emri juaj*:

Email*:

Mesazhi*:

Captcha*:
captchaMë dërgo email me links të ndryshuar dhe çaktivizuar shpalljet