Data e publikimit: 31-03-2011 11:37:49 | Emri: edi | Vendndodhja: Tiranë | 603 herë e shfaqur |

SHITET
SHTEPIA ME 1100m2,POSEDON 4 HYRJE ME 2 KATE,1 DYQAN DHE 1 MAGAZIN
POASHTU KA 2 KUZHINA VERE 2 PUSE DHE NJE OBORR PER PARKING VETURASH DHE
ME GJELBRIM.
SHTEPIA ESHTE ME HIPOTEK DHE KA PAMJE SHUME TE MIRE NGA MALI I DAJTIT
DHE E GJITHE TIRANA.
PER ME SHUME LAJMERO NE CEL +355694004010
CMIM SHUME I VOLITSHEM

Kjo shpallje nuk ekziston

Më dërgo email me links të ndryshuar dhe çaktivizuar shpalljet