Data e publikimit: 16-05-2011 04:45:29 | Emri: Endri | Vendndodhja: Shqipëri | 1976 herë e shfaqur |

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 150000


Shes ML 270 CDI i 2002 ngjyre gri metalizato,kamje automatike tip tronik!
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike edhe gjenerike,e rehatshme dhe e sigurte,

Xhamat mbrapa jane origjinal te zinj me libreze gjermane,lekure e zeze,plus edhe aksesore te tjere, e paster nga brenda!

Mund ti beni cdo kontroll tek servisi juaj i besuar!

per me shume kontaktoni ne email: endri.kodra@hotmail.com
ose ne nr e telefonit 069 29 82 900, 066 55 49 189


Cmimi 14 000 euro!

CMIMI I DISKUTUSHEM,pranohen edhe shkembime!Cel. : 069 29 82 900, 066 55 49 189

Kjo shpallje nuk ekziston

Më dërgo email me links të ndryshuar dhe çaktivizuar shpalljet