21-03-2014

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT Ofroj vetura

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT


Ofroj Vetura kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT

Ne shkollen tone mesoni gjuhet e huaja ne grupe te vogla , cmime te lira dhe me nje kuader te trajnuar jashte vendit GJERMANISHT , per femije,studente ,doktore dhe per bashkim familjare ANGLISHT per f...

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT Ofroj banesa-ne-shitje

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT


Ofroj Banesa në shitje kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT

Ne kolegjin JUVI Ju do mesoni gjuhet e huaja lehte dhe pamundim permes metodave bashkekohore te mesimdhenies dhe permes kuadrit tone te trajnuar edhe jashte vendit GJERMANISHT per femije ,studente, DO...

17-03-2014

WTS iPhone 5S gold,PS4,iPad AIR,Galaxy S4,Xperia Z1,BB Q0,Z10 Ofroj celulare

WTS iPhone 5S gold,PS4,iPad AIR,Galaxy S4,Xperia Z1,BB Q0,Z10


Ofroj Celularë WTS iPhone 5S gold,PS4,iPad AIR,Galaxy S4,Xperia Z1,BB Q0,Z10 - 500€

Të Mobile Phones janë origjinale / autentike. 100% i sigurt për të punuar me ndonjë operatori i rrjetit ose kartën SIM botën e gjerë. Play Station 4 500 metra Apple Iphone 5s Apple Iphone 5 Ap...

Urgjent ipet Lokali me Qira me hapesire 93 metra 2 Ofroj patundshmeri

Urgjent ipet Lokali me Qira me hapesire 93 metra 2


Ofroj Patundshmëri Urgjent ipet Lokali me Qira me hapesire 93 metra 2 - 400€

Lokali ka hapesire 93 metra 2, ka nyje sanitare , ka 2 hyrje,dhe ka vend per parking per 4-5 vetura.Lokali ka nje pozite shume te pershtatshme per çdo veprimtari .Lokali gjindet ne Lagjen Kalabria ne...

11-03-2014

Canon EOS-5D Mark III Digital SLR Camera Trupi Vetëm Ofroj tv/dvd/camera/video

Canon EOS-5D Mark III Digital SLR Camera Trupi Vetëm


Ofroj Tv/DVD/Camera/Video Canon EOS-5D Mark III Digital SLR Camera Trupi Vetëm - 1600€

Sapo hartuar 22.3 Megapixel plotë-kornizë CMOS sensor, 14-bit A / D konvertimit, gamë të gjerë ISO vendosjen e 100 25.600 (L: 50, H1: 51200, H2: 102.400) për të shtënat frombright në dritë t...

07-03-2014

kurse gjuhes gjermane Ofroj sherbime-profesionale

kurse gjuhes gjermane


Ofroj Shërbime profesionale kurse gjuhes gjermane - 500€

Zhvillojme kurse te gjuhes Gjermane me metoden Schritt Plus per te gjitha nivelet,kurset i zhvillojme ne menyre individuale dhe intesive,kurset i zhvillojme ne shtepi.Lagja AstirCmimi 500/ lek oranr ...

03-03-2014

BANESA NE SHITJE Ofroj banesa-ne-shitje

BANESA NE SHITJE


Ofroj Banesa në shitje BANESA NE SHITJE - 1200€

SHITEN BANESA NE LAGJEN “PINJESH” NE ULQIN, 500m LARG ISH HOTELIT GALEB, TE GJITHA BANESAT KANE PAMJE NE DETE, BANESAT JANE NE NDERTIM, POSEDOJN LIFT DHE VENDPARKIM PA PAGES. SIPERFAQA: 37M2, 46M2...

02-03-2014

Apartament bashkohor dhe i kuruar ne detaje Ofroj banesa-ne-shitje

Apartament bashkohor dhe i kuruar ne detaje


Ofroj Banesa në shitje Apartament bashkohor dhe i kuruar ne detaje - 45000€

Ne pallatin e ri prej 10 katesh, ndertuar mbi qendren e Gramshit, shitet apartament 110 m2. Apartamenti eshte i perbere nga zona living dhe guzhina, dy dhoma gjiumi, dy bagno dhe ballcon. Ndertessa es...

28-02-2014

Ipet Lokali me Qira. Ofroj lokale-me-qera

Ipet Lokali me Qira.


Ofroj Lokale me qera Ipet Lokali me Qira. - 500€

Ipet Lokali me qira me hapesire 93 metra 2, Lokali ka nyje sanitare dhe ka vend per parking te 4-5 vetura.Lokali ka nje pozite te pershtatshme per çdo veprimtari,çmimi eshte 500 Euro, por eshte i ne...

20-02-2014

 JAP BAR ( DHE SHTEPI) ME QERA Ofroj biznis

JAP BAR ( DHE SHTEPI) ME QERA


Ofroj Biznis JAP BAR ( DHE SHTEPI) ME QERA - 3000€

...

19-02-2014

LOKAL ME QERA Ofroj patundshmeri

LOKAL ME QERA


Ofroj Patundshmëri LOKAL ME QERA

Leshoj lokalin me qira 75m2, podrumin 70m2 dhe terasa, 80m2 i cili gjendet ne prishtine ,lagjia Bregu i diellit rr.'Isa Kastrati' prane shkolles fillore "Iliria"...

17-02-2014

Nikon D3X FX 24MP / Canon EOS 1D X / Sony PSP Vita Ofroj tv/dvd/camera/video

Nikon D3X FX 24MP / Canon EOS 1D X / Sony PSP Vita


Ofroj Tv/DVD/Camera/Video Nikon D3X FX 24MP / Canon EOS 1D X / Sony PSP Vita - 1000€

100% Brand New in Box Genuine Guaranteed100% Lowest Price Guaranteed (Price Match May Apply)100% FULL Warranty with setup service.All products are Brand new - 100% Genuine Apple Products, Factory Unlo...

16-02-2014

shitet placi (2,8 ari) me lokal (100 m2) Ofroj lokale-ne-shitje

shitet placi (2,8 ari) me lokal (100 m2)


Ofroj Lokale në shitje shitet placi (2,8 ari) me lokal (100 m2)

Shitet parcella-prona në qendër të qytetit të Prishtinës, zona e parë, përkatësisht tek Rr. Bajram Kelmendi (ish rr. Vellusha). Prona me sipërfaqe nga 2,8 ari dhe me lokal prej 100 m2; me da...

07-02-2014

 JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES) Ofroj patundshmeri

JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES)


Ofroj Patundshmëri JEPET ME QERA ZYRE KATI 4, 95 M² (NE QENDER ,PERBALLE BASHKISE DURRES)

Jepet me qera zyre me siperfaqje 95m2, e pozicionuar ne qender (sheshi Iliria) afer bashkise dhe prefektures.Ambjenti ndodhet ne qendren e bisnesit EGT BUSINESS CENTER DURRES, dhe ka nje pamje te mrek...

05-02-2014

Tarjoamme halpoja lainoja 2 % korko Ofroj tjera-8

Tarjoamme halpoja lainoja 2 % korko


Ofroj Tjera Tarjoamme halpoja lainoja 2 % korko - 5000000€

Tarjoamme halpoja lainoja 2 % korkoHei , Onko sinulla joitakin pisteitä ja sinulla on vaikeuksia saada pääomalainan paikallisten pankkien ja muiden rahoituslaitosten ? Tarjoan lainoja alhaisella ko...

urgjent Ofroj banesa-ne-shitje

urgjent


Ofroj Banesa në shitje urgjent - 38€

Shes banesen 59m2 rruga Nazim Gafuri 27 afer shkolla fillore gjergj fishta afer banesav te vjetra te plicis banesa asht ndertim i ri qe 7 vite banes ka dhom gjumi dhe sallon dhe kuzhin po dhe ball...

27-01-2014

Kerkojme urgjentisht dy bashkebanuese FEMRA,cmimi VETEM 60euro me gjitha shpenzimet Ofroj banesa-me-qera

Kerkojme urgjentisht dy bashkebanuese FEMRA,cmimi VETEM 60euro me gjitha shpenzimet


Ofroj Banesa me qera Kerkojme urgjentisht dy bashkebanuese FEMRA,cmimi VETEM 60euro me gjitha shpenzimet - 60€

Kerkojme urgjentisht dy bashkebanuese FEMRA,studente ose te punesuara-FEMRA.Banesa eshte ne bllokun e pare te ndertesave te reja te Sllovenia e Sporteve .Eshte ne katin e dyte , ka 2 dhoma , kuzhine ,...

23-01-2014

Ipet me qera lokali ne qytet te Pejes, 200 m2 Ofroj lokale-me-qera

Ipet me qera lokali ne qytet te Pejes, 200 m2


Ofroj Lokale me qera Ipet me qera lokali ne qytet te Pejes, 200 m2 - 600€

Ne kat te par ipet me qera lokali i cili ka 200 m2. Kati esht ne qender afer semaforit te shtepija Madherave, ne rrug kryesore te dugoja rusi, ka jazi.Nese keni ndonje pyetje, na lajmro ne numrin i ci...

22-01-2014

ofrojnë kredi me 2% Ofroj sherbime-profesionale

ofrojnë kredi me 2%


Ofroj Shërbime profesionale ofrojnë kredi me 2% - 500000€

ne Ofron Kredi private, komerciale dhe personale me interes të ulët brenda 1 deri në 20 vjet periudhë Kohëzgjatja shlyhet në çdo pjesë të botës. Ne u japim kredi të çdo shumë që ju kërk...

19-01-2014

Durres, Mali Robit,OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon Ofroj patundshmeri

Durres, Mali Robit,OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon


Ofroj Patundshmëri Durres, Mali Robit,OKAZION,Shiten 2 banesa 77m2, 1+1+ballkon - 50000€

Shiten 2 banesa tek Mali Robit, ne nje kompleks te gjelberuar pallatesh, afer rruges nacionale edhe 200 metra nga deti.(tek hotel Onufri).Njera banes esht ne kat te tret, e tjetra ne te katertin. Jan ...

17-01-2014

Shitet toke ne lagunen Kune-Vain. Ofroj troje

Shitet toke ne lagunen Kune-Vain.


Ofroj Troje Shitet toke ne lagunen Kune-Vain. - 324000€

Shitet toke ne lagunen Kune-Vain me nje siperfaqe prej 5400 m2. Toka kufizohetne lindje me keneten dhe ne perendim me detin. Cmimi eshte 60 euro m2, i negociueshem. Mund te kontaktoni ne kete numer: +...

06-01-2014

SHITEN BANESAT EKSKLUZIVE NE LAGJEN MATI 1 Ofroj banesa-ne-shitje

SHITEN BANESAT EKSKLUZIVE NE LAGJEN MATI 1


Ofroj Banesa në shitje SHITEN BANESAT EKSKLUZIVE NE LAGJEN MATI 1 - 850€

FILLOI SHITJA E BANESAVE ne lagjen ---mati1---afer rruges ---B-NE NDERTESEN ME EKSKLUZIVE DHE NDERTIMIN ME TE SIGURT NE VEND ME TE GJITHA MATERJALET DHE ME TE GJITHA DOKUMENTET NE RREGULL,NDERTIMI ESH...

26-12-2013

shes banesë 95m2 ne lagjen ulpiana ne prishtine Ofroj patundshmeri

shes banesë 95m2 ne lagjen ulpiana ne prishtine


Ofroj Patundshmëri shes banesë 95m2 ne lagjen ulpiana ne prishtine

Shes banesen 95m2 ne ulpian ;banesa ka 3 dhoma gjumi ,sallonin ,kuzhinen,2 banjo ,2 koridora 2 balkona, 1shpajz si dhe podrumi, extra 7m2. Ne foto nuk jane te perfshira te gjitha njesit banesore. qmi...

19-12-2013

Kamez Shes Apartamente 1+1,2+1 Dhe Dyqane (Bulevardi Blu, Kamez) Ofroj patundshmeri

Kamez Shes Apartamente 1+1,2+1 Dhe Dyqane (Bulevardi Blu, Kamez)


Ofroj Patundshmëri Kamez Shes Apartamente 1+1,2+1 Dhe Dyqane (Bulevardi Blu, Kamez) - 370€

Bulevardi Blu, perballe shkolles 9 - vjeçare Kamez, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Mundesi zgjedhje kati...

13-12-2013

Sigurimi i automjeteve Ofroj hotelieri---restorante

Sigurimi i automjeteve


Ofroj Hotelieri & Restorante Sigurimi i automjeteve - 45000€

Ofrimi gjitha llojet e kredive dhe shërbimeve të sigurimit . Kredi dhe Siguracioni Sigurimi i automjeteve jeta e Sigurimeve Sigurimi makinave Të gjitha Llojet e huasë Sigurimeve Kredi ...

12-12-2013

Shiten Banesat ne qender te Klines Ofroj banesa-ne-shitje

Shiten Banesat ne qender te Klines


Ofroj Banesa në shitje Shiten Banesat ne qender te Klines

Shiten banesat dhe lokalet ne qender te Klines te rrethi Sheshi Muje Krasniqi afer Komunes se re dhe Gjykates. Objekti eshte i ndertuar me standarde europiane,me materiale ndertimore te kualitetit t...

Banes 66 m2 afer Farmedit (Eulex-it) ne L.Spitalit Ofroj banesa-ne-shitje

Banes 66 m2 afer Farmedit (Eulex-it) ne L.Spitalit


Ofroj Banesa në shitje Banes 66 m2 afer Farmedit (Eulex-it) ne L.Spitalit

Shiten banesat dhe lokalet ne lagjen e spitalit( MATI I),afer Farmedit(Eulex), ne rrugen Muharrem Fejza-Ahmet Gashi. Objekti eshte duke u ndertuar me standarde europiane,me materiale ndertimore te ...

Banesa te parku i qytetit ne Prishtine Ofroj banesa-ne-shitje

Banesa te parku i qytetit ne Prishtine


Ofroj Banesa në shitje Banesa te parku i qytetit ne Prishtine

Filloi ndertimi i objektit dhe shitja e banesave dhe lokaleve ne lagjen e muhaxhereve, mbrapa sllovenia sportit afer parkut te qytetit. Objekti eshte duke u ndertuar me standarde europiane,me mat...

27-11-2013

KURSE GJUHESH , PERKTHIME Ofroj sherbime-profesionale

KURSE GJUHESH , PERKTHIME


Ofroj Shërbime profesionale KURSE GJUHESH , PERKTHIME

Shkolla JUVI ofron kurse kualtative nga nivelet fillestare deri te ato te avancuaraANGLISHT per femije dhe te rritur , per bashkim familjareGJERMANISHT per studente, doktore ,inxhinjere dhe per BASH...

23-11-2013

Shes tok bujqesore Ofroj troje

Shes tok bujqesore


Ofroj Troje Shes tok bujqesore

SHITJE TOKE Shitet toke e lire bujqesore,me dokumentacion te rregullt,me nje siperfaqe prej 7000 metr katror (7 dy) pran fshatit Akerni te Vlores ne Shqiperi,ngjitur me fushen e av...

18-11-2013

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT Ofroj tjera-6

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT


Ofroj Tjera kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT

Ne shkollen tone JUVI ju mund ti mesoni gjuhet e huaja shpejt permese metodave me te reja te mesimdhenies dhe ne nje ambient te kendshem.ANGLISHT per femije dhe te rritur si dhe per bashkim familja...

17-11-2013

SHTEPI NE SHITJE PLAZH DURRES Ofroj banesa-ne-shitje

SHTEPI NE SHITJE PLAZH DURRES


Ofroj Banesa në shitje SHTEPI NE SHITJE PLAZH DURRES - 270€

SHTEPI 300 M2, TRUALL 500 M2 NE PLAZH DURRES, VETEM 200 M LARG DETIT. E VLEFSHME PER BANIM NE CDO STINE TE VITIT....

shese veture peugeot 307 Ofroj vetura

shese veture peugeot 307


Ofroj Vetura shese veture peugeot 307 - 5200€

Peugeot 307 eshte blere ketu ne Tirane ne koncesionare Peugeot me zero km ne vitin 2006 dhe eshte perdorur vetem nga une si pronar i vetem, ka bere vetem 58000 km , i jane bere te gjitha she...

07-11-2013

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT Ofroj banesa-ne-shitje

kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT


Ofroj Banesa në shitje kurse GJERMANISHT, ANGLISHT , FRENGJISHT

Shkolla JUVI ofron kurse kualitative te gjuheve te huaja ANGLISHT per femije dhe te rritur si dhe per bashkim familjare -ushtrojme edhe provime GJERMANISHT per doktore , studente ,dhe per BASHKIM F...

29-10-2013

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane Ofroj banesa-ne-shitje

Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane


Ofroj Banesa në shitje Unaza e Re shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe Dyqane - 500€

Unaza e Re ,Tirane, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe ne nje kompleks shume cilesor ne ndertim:Apartamente 1+1, siperfaqja 65 - 80 m2.Apartamente 2+1, siperfaqja 90 - 100 m2. Apartam...

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane Ofroj banesa-ne-shitje

Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane


Ofroj Banesa në shitje Kamez shes apartamente 1+1,2+1,3+1 dhe dyqane - 370€

Bulevardi Blu Kamez ,ngjitur me karburant ELDA, shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2. Apartamente 3+1,...

Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane Ofroj banesa-ne-shitje

Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane


Ofroj Banesa në shitje Kamez shes apartamente 1+1,2+1 dhe dyqane - 370€

Bulevardi Blu Kamez, perballe shkolles 9 – vjeçare,shesim apartamente,dyqane dhe garazhe: Apartamente 1+1, siperfaqja 68 - 80 m2. Apartamente 2+1, siperfaqja 100 - 126 m2.Cmimi: Apartame...

23-10-2013

Objekti me qera Ofroj patundshmeri

Objekti me qera


Ofroj Patundshmëri Objekti me qera - 3700€

Objekti ka 800m2 ka 3 ari parking ka trafon e vet me kapacitet prej 400 killowat.Objekti ka 4 kat ,dy katet e para jon lokale njeri ka 300m2 ndersa tjetri lokal ka 120m2 me 12m2 teras te dy lokalet jo...

22-10-2013

kurse GJERMANISHT Ofroj sherbime-profesionale

kurse GJERMANISHT


Ofroj Shërbime profesionale kurse GJERMANISHT

Shkolla jone KOLEGJ GJUHESH ofron kurse te gjuhes gjermane te te gjitha niveleve A1=C2Kurse per studente , Doktore ,Inxhinjere dhe per BASHKIM FAMILJARE ne Gjermani dhe Austri.Per Bashkim Familjare u...

19-10-2013

Për shitje: Shënim Galaxy 3 / 5s iPhone 64GB / 64GB 5c / Galaxy S4 / HTC One X / iPad4 (BLERJE 3 GET 1 FALAS) Ofroj celulare

Për shitje: Shënim Galaxy 3 / 5s iPhone 64GB / 64GB 5c / Galaxy S4 / HTC One X / iPad4 (BLERJE 3 GET 1 FALAS)


Ofroj Celularë Për shitje: Shënim Galaxy 3 / 5s iPhone 64GB / 64GB 5c / Galaxy S4 / HTC One X / iPad4 (BLERJE 3 GET 1 FALAS) - 150€

FOR SALE :Galaxy Note 3 /iPhone 5s 64gb /5c 64gb /Galaxy S4 /HTC One X /iPad4 (BUY 3 GET 1 FREE)FOR SALE : Samsung Galaxy Note 3 / Apple iPhone 5s 64gb / 5c 64gb / Galaxy S4 / HTC One X / iPad4 ( BUY...

17-10-2013

frengjisht kurse Ofroj sherbime-profesionale

frengjisht kurse


Ofroj Shërbime profesionale frengjisht kurse

Kurse frengjisht per te gjithe per studente per bashkim familjare facebook kolegj.gjuhesh 049 580 178[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=XXXXXXX]...

kurse GJERMANISHT per doktore,inxhinjere, studente, bashkim familjare Ofroj sherbime-profesionale

kurse GJERMANISHT per doktore,inxhinjere, studente, bashkim familjare


Ofroj Shërbime profesionale kurse GJERMANISHT per doktore,inxhinjere, studente, bashkim familjare

Shkolla jone KOLEGJ GJUHESH ofron kurse per bashkim familjare A1 ne Gjermani dhe Austri.Perveq programit te ambasades ku perfshihen dy libra ne ushtrojme edhe te gjitha provimet e ambasades,kjo mundes...

01-10-2013

BLEJ BANES ME KOPSHT NE BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E KUQE APO VILLAT E VJETRA Ofroj patundshmeri

BLEJ BANES ME KOPSHT NE BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E KUQE APO VILLAT E VJETRA


Ofroj Patundshmëri BLEJ BANES ME KOPSHT NE BREGUN E DIELLIT TE BANESAT E KUQE APO VILLAT E VJETRA

Blej banes ne bregun e diellit te banesat e kuqe ose villat e vjetra ne bregun e diellit ulpian dardaniBanesa kati perdhes me kopshtqmimi duhet me qen i volitshemkvadratura duhet me qen 70-120blerim0...

SHTEPI ME QERA Ofroj per-shtepi

SHTEPI ME QERA


Ofroj Për Shtëpi SHTEPI ME QERA - 500€

JEPET ME QERA NJE VILE DY KATESHE NE QYTETIN E GRAMSHITVILE E MOBILUAR ME KAPACITET PARKIMI DERI NE 3 MAKINAJEMI TE GATSHEM PER CDO KERKESE ME CMIM TE ARSYESHEMPER CDO INFORMACION JENI TE LUTUR TE KO...

21-09-2013

Läshoj banesen med qera Ofroj banesa-me-qera

Läshoj banesen med qera


Ofroj Banesa me qera Läshoj banesen med qera - 300€

Läshoj banesen me qera, 62 m katror, posedon sallon, kuzhine, dhome te fjetjes, shpajz, banjo, ballkon. Banesa gjendet ne lagjja Kalabria, Prishtine, ndertesa e Nartelit. Kati i VI, ka lift, rrym dhe...

Shitet me 340 euro/m2 ap, 1+1, 107.69 m2 + 29.35 m2 verande ne Yzberisht - Tirane Ofroj patundshmeri

Shitet me 340 euro/m2 ap, 1+1, 107.69 m2 + 29.35 m2 verande ne Yzberisht - Tirane


Ofroj Patundshmëri Shitet me 340 euro/m2 ap, 1+1, 107.69 m2 + 29.35 m2 verande ne Yzberisht - Tirane - 340€

Prane Kmy-se, ne Yzberisht - Tirane, shitet apartament 1+1, 107.69 m2 + 29.35 m2 verande, kati 7. Pallati eshte ne faze ndertimi.Cmimi: 340 euro/m2 i perkohshem! Deri me 25 shtator!Per me shume: +355 ...

17-09-2013

Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë Ofroj celulare

Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë


Ofroj Celularë Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë - 350€

Për Shitje: Iphone 5 64gb €350 & Iphone 5S 64GB €450 Blej 2 merrni 1 Pa pagesë(BUY 2 GET 1 FALAS SI NJË RIIMBURSIM)Çmimet më të ulët Kontrolluar, gamë të madhe Produkt, 24/7Online Mbësht...

09-09-2013

shitet shtepi 76 m2 me hipoteke Ofroj shtepi-ne-shitje

shitet shtepi 76 m2 me hipoteke


Ofroj Shtëpi në shitje shitet shtepi 76 m2 me hipoteke - 68€

Mbi Kolegjin Kristal, rruges për tek “Kodra e Diellit” (Rruga Robert Shvarc), siper furres se bukes, shes shtepi 76 m2, me hipoteke, ndertim i ri (7 vjecar), pallat 5 katesh i firmes “Colom...

08-09-2013

jap lokal me qera Ofroj lokale-me-qera

jap lokal me qera


Ofroj Lokale me qera jap lokal me qera

Jap Lokal me Qera ne Prishtin ne Lagjen Kalabrija 55M2 +Teras 40M2 i pershtatshm per Zyre.Restoran.dhe shum lloj tjera veprimtari cmimi sipas marveshjes tel 044844562ose 00381606868568...

jap banes me qera Ofroj banesa-me-qera

jap banes me qera


Ofroj Banesa me qera jap banes me qera

jap banes 2dhoma 50m2 me qera ne lagjen e spitalit ne prishtin per studente femra qe studjojn medicinen per her te par e mobiluar cmimi 60eur+shpenz ose 70eur pa shpenzime nje persone asht nevojiten e...

22-08-2013

Shes toke dhe banesa etj ne gjilan Ofroj troje

Shes toke dhe banesa etj ne gjilan


Ofroj Troje Shes toke dhe banesa etj ne gjilan - 10€

Per ata qe deshirojn te blejn ne gjilan te kontaktojn ne numrin e telefonit ne do te ju ndimojm juve duke ju treguar per shitblerjen flm 044369116 apo ne dati_2@hotmail.com / kryesisht pas dite kont...

29-07-2013

Jap banes me qira Ofroj banesa-me-qera

Jap banes me qira


Ofroj Banesa me qera Jap banes me qira - 210€

Leshoj Banes me qera 2 dhomeshe per familje,gjendet ne lagjen e spitalit Prishtine,ne gjendje te rregullt. Eshte 50m2.Tel: 00381606868568...

21-07-2013

Jap banes me qera Ofroj banesa-me-qera

Jap banes me qera


Ofroj Banesa me qera Jap banes me qera

Jap banes me qera ne Prishtine Lagja e Spitalit. Per 4 studente (femra) te fakultetit te mjekesis qe studijojne per here te pare. Banesa eshte e mobiluar. Gjendet shum afer spitalit. Qmimi per person ...

20-07-2013

Jap banes me qira Ofroj dhoma-per-student

Jap banes me qira


Ofroj Dhoma për student Jap banes me qira

Jap banes me qira per 4 studente (femra) qe e studijone mjeksin,qe fillojn per here te pare studimet. Banesa ka 2 dhoma, + Terras te madhe, e mobiluar tersisht. Qmimi 55eu per person + shpenzimet komu...

Jap banes me qira Ofroj dhoma-per-student

Jap banes me qira


Ofroj Dhoma për student Jap banes me qira

Jap banes me qira per 4 studente (femra) qe e studijone mjeksin,qe fillojn per here te pare studimet. Banesa ka 2 dhoma, + Terras te madhe, e mobiluar tersisht. Qmimi 55eu per person + shpenzimet komu...

Jap lokal me qira Ofroj lokale-me-qera

Jap lokal me qira


Ofroj Lokale me qera Jap lokal me qira - 310€

Jap lokal me qira ne Prishtine, (Lagja Kalabria). Lokali i ri ka 55m2 + terras 40m2. I pershtatshem per Zyre,Kafiteri,Ordinanc,Embeltore,Qebabtore,Ondulim,per Bank etj. ...

16-07-2013

Instaloj Rrymen Ofroj elektronike

Instaloj Rrymen


Ofroj Elektronikë Instaloj Rrymen

Bëj Instalimin modern te rrymes elektrike ,shtepive ,restoraneve,hoteleve si dhe objekteve te mdha pun e garantuar cilsi mjaft e mir dhe qmim shum i volitshem na kontaktoni ne 044 377 876 049 107 858...

14-07-2013

WTS: Korg Pa3XPro 76-key Arranger Keyboard, Piano, Guiter. Ofroj instrumente-muzikore

WTS: Korg Pa3XPro 76-key Arranger Keyboard, Piano, Guiter.


Ofroj Instrumente muzikore WTS: Korg Pa3XPro 76-key Arranger Keyboard, Piano, Guiter. - 900€

KEYBOARDS: Korg M3 M Workstation/Sampler. Korg Pa2XPro 76-key Arranger Keyboard. Korg Pa3XPro 76-key Arranger Keyboard. Korg TR61 61-key Workstation. Korg M3 73 73-key Workstation/Sampler. Korg M3 6...

11-07-2013

Shqiperia ka nevoje per ju Ofroj automjete

Shqiperia ka nevoje per ju


Ofroj Automjete Shqiperia ka nevoje per ju - 1€

Të çlirojmë Shqipërinë nga okupatorët!OK... ok... nuk është fjala për një luftë reale, po për një lojë strategjike në Internet që quhet eRepublik!eRepublik është një pasqyrë e bot...

05-07-2013

Shitet Banesa Ofroj patundshmeri

Shitet Banesa


Ofroj Patundshmëri Shitet Banesa - 840€

Shiten Banesat ne L.Kalabria me siperfaqe:51.47m266.56m270.76m277.18m299.41m2Kontakt:Lesna shpk045746746038601701kompleksi-blerti@lesna.net[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=XXXXXXX]...

 
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Tjetër | »»